Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

Jr Brown 16.4. Ostrava Chliv

Jr Brown 16.4. Ostrava Chliv - obrázek

Jr Brown 16.4. Ostrava Chliv - obrázek

http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=107344892623775&ref=mf
FYAH INNA DI EAST

Music bar Chlív Ostrava
Pátek 16.4.2010

Barna Toth alias Jr Brown se narodil 3. března 1982 v Budapešti, kde žije dodnes. Je znám pro svůj unikátní hlas a energii, díky nimž se stal Maďarskou jedničkou. V posledních letech vystupoval Junior Brown téměř po celé střední Evropě např. na Rototom Sunsplash v Itálii, Riddim is Love v Turecku nebo na Slovenském festivalu Uprising. Mimo jiné vystoupil doma v Maďarsku, jako předskokan mezinárodním hvězdám, kterými jsou například SIZZLA KALONJI(Jam), MAX ROMEO(Jam) nebo DON CARLOS(Jam). Toho času vystupoval se skupinou Riddim Colony. Později pracoval na nové show s kapelou HIGH GRADE BAND. Hlasový projev Junior Browna se dá s lehkou nadsázkou srovnat s hlasem, dahcehallové megastar, Seana Paula. 16.4 v Ostravském Chlívu a 17.4. v Opavském klubu ART představí Junior Brown svou show k právě připravovanému albu.

Junior Browna budou na gramofonech hudebně doprovázet Opavsko-Ostravští Wicked Sound. Jsou to nejmladší, ale přesto hodně aktivní reggae DeeJay's ve Slezsku. Ve své selekci vám můžou představit od původních „foundation“ tune's přes oblíbené roots reggea a dancehall, až po nejnovější akustickou i elektronickou Jamajskou produkci. Wicked Sound jsou usilovnými propagátory reggae hudby v našem kraji, a je možné na ně narazit na mnoha reggae akcích na moravě.

Ostravský lineup doplní stálice moravskoslezské reggae scény, sound systém Coltcha United, který se po více než roční pauze vrací na místo činnu, do klubu Chlív. Za poslední rok tahle parta připravila několik dubplatů zahraničních hvězd se kterými sklízí úspěchy na nejedné party! Sakoman, Hatori a Pája, Coltcha United – Fire!!
01.04.2010 14:08:45
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one