Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

Raggamuffin 25.4 09 Mrkev Opava

Raggamuffin 25.4 09 Mrkev Opava - obrázek

Raggamuffin 25.4 09 Mrkev Opava - obrázek

Krásné jarní počasí nabíjí mnohé z nás pozitivní energií a dává jasně najevo, že pomalu ale jistě nahradí klubovou sezónu sezóna festivalová, která dozajista nabídne každému to, po čem touží. S blížícím se koncem klubové sezóny se v sobotu 25. dubna uskuteční poslední díl Ragga Muffin party v opavské Mrkvi. Protože se jedná, o poslední party tohoto školního roku připravili jsme pro návštěvníky speciální hosty. Z Anglie dorazí rodák z Ipswiche Mark Hull a.k.a YT, kterého bude doprovázet francouzký král dubplatů Damalistik, ostravskému publiku známý z party Still Blazin.

YT patří mezi evropskou špičku reggae zpěváků, což dokazuje ocenění pro nejlepšího anglického reggae/dancehall zpěváka roku 2006. Toto ocenění musí být bráno vážně, protože konkurence na Ostrovech je opravdu veliká. YT momentálně připravuje desku Born inna Babylon, kterou vydá na vlastním labelu Sativa Records. Na tomto labelu vydal i svou poslední desku Real Musician zpěvák Bongo Chilly. Přestože na desce probíhají poslední úpravy YT na svých vystoupeních hraje hity právě z této desky. V sobotu tak můžete slyšet pecky jako Wicked Act, Baby Feather, Real Life nebo třeba England Story. YT disponuje pronikavým hlasem a jeho textům není problém rozumět.

YT bude doprovázen rodákem z francouzského Tolouse Damalistikem, jenž bezesporu patří mezi nejlepšího selektora pohybujícího se na území Česka. Tento selektor má v zásobě hodiny dubplatů různých umělců a slyšet tak můžete například vály od Ward21, Sizzly, Capletona, Macka B a dalších.

Do Opavy se vrátí i ostravská partička Coltcha United, kteří se při svém posledním vystoupení v Mrkvi velice líbili a zapsali se tak nesmazatelně opavskému publiku do podvědomí. Sobotní party začíná v 20.00 hodin pod taktovkou mladého DJ Tammana, který pravidelně načíná večer plný roots reggae a dancehallu.

Vstup na sobotní akci je vskutku luxusní a díky sponzorům můžete navštívit tuhle jedinečnou show za pouhých 80Kč. Na dancehallových akcí se sluší a patří dělat pořádný bordel, a tak jsou vítány všelijaké troubítka a píšťalky. Doufáme, že jako vždy dorazíte v hojném počtu

DJ Tamman (OVA)
www.myspace.com/tammansound

COLTCHA UNITED (OVA)
www.bandzone.co/coltchaunited

DAMALISTIK (FR)
www.myspace.com/rootssurvival

YT (UK)
www.myspace.com/ytreggae

22.04.2009 16:05:45
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one