Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

Raggamuffin-Tribuman/Fr/ Pawlac zewls a CU

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Opavská Mrkev přivítala v listopadu loňského roku obrovskou partu ragga DJ’s Pawlač Zewls. Na tenhle listopadový večírek zavítaly zhruba dvě stovky návštěvníků a zábava jako vždy byla na úrovni. Malinovice, slívky a Cuba Libre se vypilo opět na dno. Tentokrát Pawlači dorazí ne v plné sestavě, ale zato doplnění o posilu až z daleké Francie, MC Tribumanem.

Pawlačoví zewlové společně s Tribumanem vystoupí ve čtvrtek 12. února v pověstném pražském klubu Cross, v pátek zavítají do opavské Mrkve a v sobotu zakončí Tribumanovu návštěvu obrovským mejdlem na Reggaeneraci na brněnské Fléďe.

MC Tribuman figuruje v několika francouzských projektech, a to jako MC nebo trumpetista. Můžete ho slyšet například s formací Skannibal Schmidt (hardcore/ska/hip-hop/jungle), Jazzomatix (nu-jazz/ragga), Chispa Orchestra (salsa) v muzikálu Chameleón nebo s různými sound systémy. Jeho francouzský raggamuffin zní, jako by tento druh zpěvu bezpochyby vymysleli ve Francii. S Pawlač Zewls už párkrát vystupoval a nahráli spolu několik dubplatů.

Pokud se na tento večírek chystáte, doporučujeme dorazit už ve 20.00 hodin, kdy své desky roztočí Pawlač ZewlsTribumanem. Po půlnoci se gramofony postaví partička všem známá ale v Mrkvi vystupující poprvé. Coltcha United z Ostravy a chystají Opavákům předvést svůj nový dub plate s Bongo Chillim. Nezapomeňte, pátek 13. února od 20.00 hodin v opavské Mrkvi.

K článku přidávám pár fotek z lednového RaggaMuffinu, kdy vystoupili Basetix. Nutno konstatovat že ragga-jungový event rozhodně nezklamal. Mrkev jako vždy praskala ve švech až do rána. Velký BIG UP! posílám pro MC Dawe, který od deváté hodiny večerní až do šesti rána dával publiku masáž svým raggamufinem a rozhodně jej nenechal klidným. Když už neměla tato rodící se, teprve devatenáctiletá hvězda sílu pro raggamuffin, tak vytáhl trubku a doplňoval vydatný sound s ní.

Po obrovském mejdanu kluci složily hlavy ve Smash Shopu a při odjezdu zapomněli v Opavě MC Dawa, který zůstal až do neděle. Shrnuto podtrženo, večírek jak má být.

06.02.2009 13:02:52
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one