Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

Top rankin-nový kleš

Top Rankin clash
Vydáno dne 18. 05. 2008 (87 přečtení)

V květnu a červnu tohoto roku proběhnou v pražském klubu Cross dvě kola clashe Top Rankin (clash - jamajský "souboj" mezi selektory (DJs)). V každém kole se utkají tři soutěžící, z nichž pouze jeden postoupí do finále, které se bude odehrávat na festivalu RealBeat (8-9. srpna).

Top Rankin neformálně navazuje na pětiletou tradici 45CLASHe, ale oproti minulému roku se můžete těšit na nové pojetí a změny v pravidlech. Kromě změny počtu soutěžících se rozšiřily pravidla na hraní desek všech formátů, po celou dobu clashe. Jako referee se nově představí Suppafly – známý, zkušený mc a selektor české reggae scény.

20.5 proti sobě nastoupí Mad Kriiiska, B. Rocka a Rolland. Jako warm-up uslyšíte pár desek z boxu Soundproof a chuť do tance budou po skončení udržovat vítězové loňského Bakkle Up clashe – Peeni Walli. Odlehčovat napjatou atmosféru budou na dolní stagi svými dnb deskami pánové z Tuzzexu a jejich hosté.

24.6. se utkají Dj Hev, El Mino a Monghol. Před soutěží vám zahrají Soundproof a jako třešnička na dortu bude Damalistik, který po setu vítěze kola ukáže jaké písničky obsahuje jeho box plný dubplates od známých reggae zpěváků. Na dolní stagi budou k odreagování hrát kuci z EKG se slečnou Satiwou.

Peeni Walli - myspace.com/peeniwalli
Damalistik - myspace.com/rootssurvival
Mad Kriiiska - myspace.com/madkriiiska
Babylon Rocker - myspace.com/djbabylonrocker
Monghol - myspace.com/monghol
DJ Hev - myspace.com/deejayhev
El Mino - myspace.com/waddupsound

25.05.2008 14:49:40
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one