Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

11.5. Sizzla-LMB

11.5. Sizzla-LMB - obrázek

11.5. Sizzla-LMB - obrázek

největší Bobo Shanti dread v Čechách
Sizzla Kalonji & the band (JA)

11.5.2008 – Lucerna Music Bar, Praha


Neuvěřitelné se stává skutečností! Naprosto zásadní postava současného jamajského reggae a dancehallu vystoupí poprvé v Čechách. Tento zpívající deejay se narodil v ´76 do rastafariánské komunity v August Town a už jako kluk se stal jedním z nejsilnějších a zároveň nejoriginálnějších hlasů tamní scény. První pecky začal nahrávat v ´94 a od té doby točí jednu za druhou. Mohli bychom popsat několik stránek názvy jeho hitů a několik dalších jmény prominentních hostů na jeho albech. Sizzla jich do dnešního dne vydal neuvěřitelných 37 a hned dvě další vycházejí v březnu 2008! Tento koncert bude sice v neděli, ale je to absolutně zásadní akce pro všechny, kdo mají rádi reggae, dancehall nebo hip hop.

Lístky na tuto jedinečnou událost jsou už v předprodejích a pokud mate zájem o nejvýhodnější možný nákup, bude vás zajímat informace, že za nejlevnější cenu 450Kč + poplatky si je můžete pořídit pouze do konce března!

Akci pro vás připravuje Beat Promotion a Lucerna Music bar. I tento koncert je po Gentlemanovi a Maxi Romeovi součástí warm-upů na druhý ročník reggae festivalu RealBeat, který letos proběhne ve dnech 8. – 9. Srpna 2008 za účasti velmi zajímavých jmen afro-karibské kultury.

předprodej 450Kč + poplatky / na místě 650 Kč
open: 20:00, start 21:00


www.sizzlakalonjiinc.com

se servru www.reggae.cz    autor Lomesh
28.03.2008 18:45:23
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one