Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

5.3. Vsetin

5.3. Vsetin - obrázek

5.3. Vsetin - obrázek

Taky se vám zdá, že letošní zima snad nemá konce? Člověk jakoby ani nemohl vyjít ven, aniž by během chvíle nevypadal jako sněhulák, kterého stavěl v mládí u prarodičů na vesnici. Pro všechny, kteří se v tomhle nečase rádi zahřejí a nejen pro ně je určená party Shake a Leg, tentokrát s podtitulem Blazin´ special.

V pátek 5. 3. 2010 totiž do klubu Bunkr ve Vsetíně přiveze ostravský soundsystem Coltcha United muziku, ze které přímo sálá spalující karibské slunce. Většině z vás už je asi jasné, že hlavní náplní pokračování této klubové noci bude reggae a dancehall. Nezastavitelné jezdce z Coltcha United při setu doplní valmezský Little L. Všechny milovníky rapu pak určitě potěší trojice klasických DJs - Send, K-Real a FNTM. Pro ty co si v klubu raději vypijou, bude přichystána speciální akce na baru - Cuba libre za pouhých 50 kč. Samotné vstupné na tuto žhavou party pak bude činit pouhých 60 kč. Pokud se tedy chcete uprostřed nemilosrdné zimy zahřát, pobavit a poslechnout kvalitní muziku, tak se určitě na tuhle akci dostavte. Těšíme se na vás.

Coltcha United - soundsystem pocházející z Ostravy, jehož pevné kořeny jsou zasety už od roku 1998. Trojice členů Payah, Sakoman a Hatori za dlouhou dobu co působí na scéně, odehráli už nespočet setů na parties po celé republice a stejně tak nahráli spoustu dubplatů se jmény jako Daddy Freddy, Macka B, Zion Squad, Jr. Stress nebo již zmíněný Little L.

Zde je k poslechu jejich Duplate mix z roku 2009 http://music.dubandreggae.com/_Coltcha-united-dubplate-mix-2009/audio/567100/5057.html

bandzone.cz/coltchaunited
facebook.com - Shake a Leg parties
16.02.2010 16:08:52
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one