Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

CU feat Bob One(PL)

Bob One/Pl/ v Česku - obrázek

Bob One/Pl/ v Česku - obrázek

www.myspace.com/mightybobone  a www.dancehall.cz

25.4 Ostrava Chlív   www.chliv.cz

26.4 Jablůnkov Rockcafé Southock  http://southockclub.wz.cz/

Po nějakém čase je tu opět reggae a dancehall série Still blazin, tentokrát si kluci z Coltcha united pozvali jednoho z nejlepších polských zpěváků, Boba One z Katovic, takže půjde o slezskou kooperaci.

Bob1 se na polské reggae scéně objevil v roce 2001, kdy se stává vokalistou Rainbow Hi-Fi soundsystemu, z kterým objíždí Slezsko i Polsko. V roce 2003 přechází k Rub Pulse soundsystemu,  s nima pak jede polskou část turné Gentlemana, Tippa Irie a G-Vibes, Bassrunner tribe, Big Famili a mnoha dalších. V červnu 2005 vychází u varšavského vydavatelství Siodemki.com jeho první singl nahraný s producentem Kadrubou –"Salam". Song se stává powerplayem polského Radia Bis a jeho remix se objevuje na na desce WWS –„RMX-1000“ V tom samém roce vydáva pecku „Kaczor“, která se stává hitem polského masivu. Počátkem roku 2006 vychází deska legendy britského dubu Jah Free-„Pillar or Salt“ , na které se objevuje Bobův kousek-„Zlosc i salenstvo“. Krátce na to , spolu s druhým vokalistou Rub Pulse ss Du Bassem, dále Brodem, Reggaeneratorem a Pablopavem z Vavamuffinu a Zabojcim nahrává song „Familijna Komitywa“ na desku polské reggae kapely Habakuk“4life“. Spolu s Du Bassem,  pod pečlivým dohledem německého producenta Pioneera z Germaican records nahrává píseň „Sensimilla“ na kompilačku „Polsky ogieň“, následuje turné na podporu alba spolu s Juniorem Stressem, Ras Lutou, Grizleem a samotným Pioneerem.(květen 2006). O měsíc později vychází reedice pecky Juniora Stressa „Korupcja“ s B stranou „Dub Afrodyzjak“ od Boba Ona a Kadruby. Poslední pecku vydal Bob1 opět u Siodemki.com na 12-palcovem vinylu a nese název „Czasem“. Momentálně nahrává  své první regulerlní album, které vyjde koncem roku a stává se novým zpěvákem polské reggae legendy, kapely Tumbao riddim band z Wroclavi, z kterými sjíždí klasické jamajské riddimy.

Bob One  se objeví poprvé v ČR na dvojakci Still Blazin  25.4. 2008 v Ostravském Chlívu, den na to 26.4. 2008 v Rockcafé Southock v Jablůnkově. Věřím, že si tuhle akci nenecháte ujít a přijdete podpořit reggae dění na severu Moravy a Slezska. 

Info na www.dancehall.cz   a www.myspace.com/mightybobone 

paya

12.04.2008 18:43:50
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one