Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

Jah Mason Lutan Fyah v Žizníkově

Jah Mason Lutan Fyah v Žizníkově - obrázek

Jah Mason Lutan Fyah v Žizníkově - obrázek

Jah Mason & Lutan Fyah budou v Žízníkově!
Festival Reggae Ethnic Session oznámil hlavní hvězdy devátého ročníku! Do Žízníkova u České Lípy dorazí poslední červnový víkend mj. Polemic, Big Famili & the band, East West Rockers & Ruff Radics, Švihadlo, Prague Ska Conspiracy, Mr. Cocoman & Solid Vibes, Zion Squad, Barakaba atd. Sobotní večer ale rozzáří 100% Jamajka - Jah Mason & Lutan Fyah s kapelou! Check out video samples >> / www.reggaefestival.cz * L (20/04)
POZOR! LUTAN FYAH a JAH MASON na RES 2008

 

Dobrá zpráva pro všechny!!! Svá vystoupení na 9. ročníku Reggae Ethnic Session potvrdily dvě jamajské superstar Lutan Fyah spolu s Jah Masonem, jejichž jména jsou pojmem po celém současném reggae a dancehall světě. V rámci svého evropského turné se objeví v sobotu 28. dubna i na hlavní scéně v  Žízníkově, kde jejich plamenná show bude jistě jedním z vrcholů celého programu…

Jah Masonova hudební kariéra (původně vystupoval pod jménem „Perry Mason“) započala pod vedením zkušeného Juniora Reida, který produkoval jeho první song „Selassie I Call We“. Tím byla odstartována spolupráce s dalšími významným producenty a série vydaných hitů  jako je „My Princess Gone“ nebo „Lion Look“, ve kterých se po celém světě šíří Masonův skvělý a osvěžující melodický hlas.

Lutan Fyah vyzbrojený ohnivou vášní a energií bývá označován za jednoho z nejtalentovanějších mladých kulturních bojovníků na Jamajce. Své sociální uvědomění a pozornost k lokální chudobě začal vtiskávat do svých textů, které nejprve prezentoval s nejrůznějšími soundsystémy. Jeho hudební budoucnost spoluurčila spolupráce právě s Jah Masonem, který mu v roce 2001 nabídl spolupráci a hostování na jeho turné po Státech a několika evropských zemích. Dnes se již z masonského tábora osamostatnil, ale často se spolu tito dva na stagi setkávájí.

Každopádně si ani Vy nenechte tento skvělý dvojkoncert ujít!

21.04.2008 11:43:34
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one