Mofaja is coming.....reggae and dancehall sound system

Pohodička 2008

Pohodička 2008 - obrázek

Pohodička 2008 - obrázek

POHODIČKA 2008 je tu cobydup a Dolními Pasekami v Rožnově p. Radhoštěm, předhůřím to Beskyd se opět polinou rytmy reggae, ska, ale i všelikeré jiné. Jah zaplať že již pátým rokem. Poděkovat také musíme městu Rožnov p.R., kteréžto podporuje tuto mírovou misi a alternativní kulturu vůbec. Dva dny můžete tančit, dovádět a blbnout jak diví. Na sound systemu, nedílné to součásti akce, uslyšíte od roots reggae přes breakbeat až po live tek. Opět bude hrát téměř nonstop, protože rána u systemku jsou tak krásná... Máte se na co těšit. To samé platí pro kapely a různé seskupení, které přijaly pozvání.

Pátek bude jako vždy divočejší a letos lehce pestřejší, jakožto i celý festival. Páteční produkce na hl. scéně začne lehce po osmé hodině večerní a skončí kolem druhé/třetí ráno.

A sobotní program začíná tradičními workshopy o 12. hodině polední. Muziku občas prolne divadlo či fireshow.

Pořadem Vás bude provádět v živém vysílání svobodného rádia - hudebního bazaru, Jiří Zahuta, klasik to z Ostravy. Na akci můžete přijet kdykoli - ve dne či v noci, nudit se nebudete. Tepat to bude stále, a brána je otevřena po celý čas trvání.

-WARNING: jeden bar bude fungovat stále - od pátku až do neděle non stop

Co se týče dalších atrakcí, bude možno navštívit čajovnu, a to ne tak ledajakou, zahrát st. fotbálek, zakousnout se do světoznámých a oblíbených placek HADGIA baru, vyválet se v klidu na louce či zkouknout filmek. Jinak kopačák, frisbee či badminton klidně vemte s sebou. Bubny a jiné hudební nástroje taktéž s sebou, bo sranda musi byt "igdyby" na chleba nebylo.

Čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni, jen prosíme páníčky, aby brali ohled především na malé děti - Cisterna bude opět přistavena, neboť bez vody bychom zhynuli, alespoň pejskové, kteří akci navštíví. Ranní hygiena také není k zahození...

POHODICKA 2008
25.05.2008 11:37:59
payah
Jah bless you
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one